448705926_999744748179143_8625900809071447339_n

Kuršėnų futbolininkai vasaros atostogas pradėjo Balsių stovykloje

Šių metų birželio 25-29 dienomis Šiaulių rajono sporto klubas „Fintas“ organizavo vaikų vasaros ir poilsio stovyklą „Vasarą sportuok – nesustok“, kuri vyko „Balsių stovykloje“ ir taip pradėjo vasaros atostogas. Stovykloje dalyvavo 35 Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Stovyklos metu buvo ugdomos vaikų draugiškumas, komandinis darbas, socialinės ir emocinės savybės, pasitikėjimas savimi ir žinoma savarankiškumas. Dienomis vaikai žaidė edukacinius žaidimus, vyko sporto užsiėmimai, pristatomos sporto šakos kultivuojamos Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykloje. Vakarais „Balsių stovykloje“ vyko teminiai užsiėmimai, vaikams buvo paruoštos įvairios užduotys, kuriuose visi vaikai galėjo parodyti sumanumą, išradingumą, gudrumą ir visus kitus savo sugebėjimus. Ne trūko linksmų istorijų po atviru dangumi bei linksmų nuotykių stovykloje. Vaikai dalyvavo baidarių žygyje, pramogavo kartu žaisdami.

Stovyklą pavyko suorganizuoti dalinai finansavimą skyrus Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir kitų juridinių bei fizinių asmenų finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšas ir įgyvendinus vaikų vasaros poilsio stovyklą „Vasarą sportuok – nesustok“, panaudojus tėvelių paramą bei Šiaulių rajono sporto klubo „Fintas“ lėšomis.

Ačiū Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklai už bendradarbiavimą, inventoriaus skyrimą bei neformaliojo švietimo mokytojų pagalbą organizuojant vaikų veiklas, Šiaulių rajono savivaldybei už paramą bei ugdytinių tėveliams už pasitikėjimą ir paramą.

Comments are closed.